1.       W przyszłą niedzielę uroczysty odpust św. Anny, Matki NMP, Patronki naszej Parafii. Przed Mszą św. poranną o godz. 7.00 zostaną odśpiewane Godzinki do św. Anny. Kazania odpustowe na wszystkich Mszach św. będzie głosił ks. kan. Kazimierz Fiedorowicz. Na uroczystości odpustowe serdecznie zapraszamy naszych wiernych. Przez cały najbliższy tydzień po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Anny. Przed ołtarzem do koszyczka można  składać karteczki z prośbami do św. Anny w różnych ludzkich potrzebach i utrapieniach. Będą one odczytane podczas nowenny i w tych intencjach będziemy wspólnie prosić św. Annę o wstawiennictwo u Jej Wnuka Jezusa Chrystusa.
  2.      W poniedziałek  –  Święto św. Marii Magdaleny.
  3.      We wtorek – Święto św. Brygidy, Zakonnicy, Patronki Europy.
  4.      W środę  –  wspomnienie św. Kingi, Dziewicy.
  5.      W czwartek – Święto św. Jakuba, Apostoła. W tym dniu wspomina się także św. Krzysztofa, Męczennika, patrona kierowców i wszystkich podróżujących. Jest to dzień kierowcy. Msza św. w intencji kierowców zostanie odprawiona o godz. 18.00. Po Mszy św. na parkingu poświecenie samochodów, motocykli i rowerów.
  6.       W piątek – wspomnienie św. Joachima i Anny, Rodziców NMP. Pamiętajmy w swoich modlitwach o babciach, dziadkach i osobach starszych.
  7.       W zakrystii przyjmujemy zapisy do „Grupy złotej” 33  Białostockiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. 
  8.       Pierwszy koncert  inaugurujący nowe organy w naszym kościele odbędzie się w przyszłą niedzielę odpustową 28 lipca o godz. 19.00. Wystąpi Rikke Kursch, wybitna duńska organistka i dyrygentka chóralna. Ma na swoim koncie koncerty w krajach skandynawskich, Polsce i USA. Jest członkinią rady artystycznej największego skandynawskiego festiwalu muzyki klasycznej Vendsyssel Festival.
  9.       „Święta Anna Matka Maryi” to najnowszy album poświęcony Patronce naszej parafii. Znajdziemy w nim informacje o Sanktuarium grobu św. Anny, Sanktuariach św. Anny w Polsce i na świecie,  kościołach św. Anny, o świętych i błogosławionych Annach, a także modlitwy i pieśni. Album jest  bogato ilustrowany. Cena promocyjna.