1.      W poniedziałek – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, Zakonnika. Po Mszy św. porannej i wieczornej możliwość ucałowania relikwii św. Brata Alberta.
  2.      W czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Boże Ciało. Msze św.: rano o godz. 7.00 i 9.00 oraz po południu o godz. 18.00. Ok. godz. 10.20 z naszej parafii wyruszy procesja prowadzona przez  Miejską Orkiestrę Dętą i dołączy do głównej procesji przed katedrą. Po godz. 11.00 rozpocznie się Procesja Eucharystyczna z katedry do kościoła św. Rocha. Zachęcamy naszych wiernych do wzięcia udziału w tej centralnej miejskiej procesji Bożego Ciała. Zapraszamy także dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii św., aby w strojach pierwszokomunijnych także wzięły udział w procesji.
  3.       W piątek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, Zakonnika.
  4.       W oktawie Bożego Ciała, poczynając od piątku, po Mszy św. wieczornej będą śpiewane Nieszpory Eucharystyczne, następnie po odmówieniu Litanii do Najśw. Serca Pana Jezusa Procesja Eucharystyczna dookoła kościoła. Na dni oktawy zapraszamy naszych wiernych do wspólnej modlitwy, a szczególnie dzieci (m.in. dziewczynki do sypania kwiatków, chłopców do dzwoneczków) i młodzież do wzięcia udziału w procesji.
  5.         Msza św. na zakończenie roku katechetycznego i szkolnego zostanie odprawiona we wtorek 18 czerwca o godz. 18.00. Spowiedź dzieci i młodzieży od godz. 17.30.
  6.         Parafialna Grupa Odnowy w Duchu Świętym złożyła ofiarę na wystrój naszego kościoła w wysokości 500 zł. Bóg zapłać.       
  7.         Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne w Białymstoku.
  8.         Z radością informujemy, że nasz Chór Parafialny w sobotę 15 czerwca zajął I miejsce w XXXI Festiwalu Pieśni Liturgicznej i Piosenki Religijnej w Białymstoku. W zeszłym roku w tym samym konkursie zajęliśmy III miejsce, tym bardziej gratulujemy postępów chórzystom i pani dyrygent Agnieszce Panas. Nasz chór parafialny działa od września 2017 roku. Zapraszamy gorąco do włączenia się w jego szeregi i śpiewu na chwałę Pana.  Koncert Laureatów odbędzie się tradycyjnie w Boże Ciało 20 czerwca o godz. 16.00 w  Amfiteatrze przy Operze i Filharmonii Podlaskiej.