1.      W środę 22 maja na Mszy św. o godz. 18.00 J.E. Ks. Abp Tadeusz Wojda udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Taca na Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Białostockiej. Próba generalna młodzieży przed bierzmowaniem w poniedziałek o godz. 19.00. Spowiedź bierzmowanych i świadków bierzmowania we wtorek o godz. 17.30.
  2.      W piątek – wspomnienie NMP, Wspomożycielki Wiernych. Dzień modlitwy za Kościół katolicki w Chinach.
  3.      W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się I Komunia Święta uczniów klas III szkoły podstawowej z naszej parafii. Spowiedź dzieci i rodziców w sobotę o godz. 16.00. Rodzice i najbliżsi mogą także skorzystać ze spowiedzi w  piątek o godz. 18.00. W związku z I Komunią św. prosimy naszych wiernych o przyjście w następną niedzielę na Msze św. w innych godzinach. Godz. 10.30 pozostawmy dla dzieci pierwszokomunijnych, ich rodzin i gości.
  4.        Tegoroczna Pielgrzymka kobiet do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie odbędzie się w sobotę 25 maja. Pielgrzymka wyruszy z katedry o godz. 14.00, a zakończy się Mszą św. w Świętej Wodzie o godz. 18.00. Zapraszamy do uczestnictwa.
  5.        W dniach 15-16 czerwca organizowana jest III Rowerowa Pielgrzymka do Różanegostoku. Zapisy organizowane są  przez internet – na stronie www.rozanostocka.pl. Całkowity koszt pielgrzymki to 40 zł. Liczba miejsc jest ograniczona.