1.        Taca w dzisiejszą pierwszą niedzielę miesiąca na wystrój naszego kościoła.
  2.        X Parafialna Droga Krzyżowa po os. Tysiąclecia zostanie odprawiona  w środę 10 kwietnia. Rozpocznie się przy krzyżu o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej. Procesja Drogi Krzyżowej przejdzie ulicami: Żelazną, Wołodyjowskiego, Zwierzyniecką (jednym pasem), Wesołą, i Waszyngtona. Zapraszamy naszych wiernych na to pasyjne nabożeństwo. Prosimy o zabranie ze sobą lampionów.
  3.        Spotkanie formacyjne Rycerstwa Niepokalanej we wtorek po Mszy św. wieczornej.
  4.        Parafialna Grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na Mszę św. i modlitwę wstawienniczą w czwartek o godz. 18.00.
  5.        W sobotę 13 kwietnia Dzień Chorych w naszej parafii. Kapłani rozpoczną odwiedzanie chorych w domach z posługą sakramentalną od godz. 8.30. Zapisy chorych po Mszy św. w zakrystii, a w dni powszednie w kancelarii.
  6.        Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej. Poświęcenie palm na każdej Mszy św. Męka Pańska będzie śpiewana przez kantorów na Mszy św. o godz. 12.00. W Niedzielę Palmową przynosimy na Mszę św. i składamy przed ołtarzem skarbonki z jałmużną wielkopostną. Po Mszy św. dla dzieci o godz. 10.30 już tradycyjnie konkurs na najpiękniej zdobioną palmę. Przewidziane są nagrody.
  7.        Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać do skarbonki (przy figurze św. Anny).
  8.        Ukazał się kwietniowy numer "Dróg Miłosierdzia". Szczególnie polecamy artykuły wprowadzające w przeżywanie Wielkiego Tygodnia oraz ukazujące symbolikę Triduum Paschalnego. Inny z materiałów jest cennym głosem w toczącej się w naszym kraju dyskusji na temat postulatów podnoszonych przez środowiska LGBT. Polecamy również pierwszy z cyklu artykułów poświęconych księżom, którzy ratowali Żydów przed zagładą w czasie II wojny światowej. „Drogi Miłosierdzia” oraz świece paschałki Caritas Polska do liturgii w Wielką Sobotę i na stół wielkanocny można nabyć przy wyjściu z kościoła na parking.
  9.        W ubiegłą niedzielę do puszek na Święta Wielkanocne dla najbiedniejszych rodzin z naszej parafii zebrano 3.185,20 zł. Wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.
  10.        Zapraszamy młodych do wspólnego świętowania Diecezjalnego Dnia Młodzieży w sobotę przed Niedzielą Palmową. W programie: Msza św. w katedrze pod przewodnictwem Abpa Tadeusza Wojdy o godz. 16.00, a po niej od godz. 17.00 spotkanie młodych w Zespole Szkół Katolickich w Białymstoku przy ul. Kościelnej 3. W trakcie tego spotkania: koncert zespołu „Good God”, konferencja, poczęstunek oraz modlitwa połączona z możliwością skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania. Zakończenie ok. godz. 21.00. Wspólne wyjście młodzieży z ks. Rafałem o godz. 15.30. Spotkanie przy krzyżu przy plebanii.
  11.         Dzisiaj w niedzielę 7 kwietnia o godz. 14.00 parafialne wyjście do kina Forum przy ul. Legionowej 5 na film „Miłość i miłosierdzie”. Spotykamy się przed kinem z obrazkami św. Anny o godz. 13.40. Wszelkich informacji udzieli na miejscu ks. Rafał.