1.       Dzisiaj rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne dla dorosłych. Będą trwały do wtorku włącznie. Nauki rekolekcyjne będą głoszone w poniedziałek i wtorek podczas Mszy św. o godz. 7.00, 9.00, 16.30 i 18.00. Przez wszystkie dni rekolekcji będą śpiewane „Gorzkie Żale” o godz. 17.30. Spowiedź podczas Mszy św. Dzisiaj zbiórka do puszek na Święta Wielkanocne dla najbiedniejszych rodzin naszej parafii.
  2.       W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  3.       W pierwszy piątek Droga Krzyżowa dla dzieci wyjątkowo o godz. 16.00.
  4.       Spotkanie formacyjne młodzieży przed bierzmowaniem: klas VI i VII w pierwszy czwartek 4 kwietnia o godz. 18.00, a klas VIII i III gimnazjum w pierwszy piątek 5 kwietnia także o godz. 18.00.
  5.       X Parafialna Droga Krzyżowa po os. Tysiąclecia odbędzie się w środę 10 kwietnia o godz. 18.30. Bliższe szczegóły podamy w przyszłą niedzielę.
  6.       W następną pierwszą niedzielę miesiąca taca na wystrój kościoła.
  7.       Jutro 1 kwietnia po Mszy św. wieczornej, o godz. 19.00 serdecznie zapraszamy na koncert w ramach  II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Artystycznej Muzyka Chóralna. Wystąpią: Chór Żeński Zespołu Szkół Muzycznych w Białymstoku Schola Cantorum Białostociensis i Międzyszkolny Chór Żeński przy III Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku. Dyrygent Anna Olszewska.