1.       Dzisiaj w naszej parafii rozpoczynają się Rekolekcje Adwentowe. Będą trwały do wtorku włącznie. W poniedziałek i we wtorek Msze św. z nauką rekolekcyjną: rano o godz. 7.00 i 9.00 oraz po południu o godz. 16.30 i 18.00. Spowiedź podczas Mszy św. W poniedziałek na godz. 16.30 do spowiedzi zapraszamy uczniów szkoły podstawowej,  a we wtorek na godz. 16.30 – uczniów gimnazjum i szkół średnich. W ramach rekolekcji dzisiaj o godz.16.30 spektakl „Tajemnica Eucharystii” na podstawie objawień Cataliny Rivas w wykonaniu Teatru Ewangelizacyjnego.
  2.       W dzisiejszą niedzielę błogosławienie matek oczekujących potomstwa na Mszy św. o godz. 12.00.
  3.        Kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie w rodzinach –  w środę,  piątek i w sobotę.
  4.         W trzeci piątek miesiąca na nabożeństwo wieczorne o godz. 18.00 zapraszamy Czcicieli Miłosierdzia Bożego.     
  5.          Opłatki wigilijne, świece Caritas Polska oraz kalendarze naszej parafii na Nowy Rok 2019 można nabywać codziennie   w salce na plebanii: w niedziele – po każdej Mszy św., a w dni powszednie: rano od godz. 7.30 do 8.00 i po południu od godz. 17.00 do 18.00. Sianko na stół wigilijny jest wyłożone na saniach przy kancelarii parafialnej.