1.       W dzisiejszą niedzielę taca na budowę i wystrój naszego kościoła. Nabożeństwo wypominkowe za zmarłych o godz. 17.00.
  2.       W środę 7 listopada rozpoczyna się w Bazylice Katedralnej Nowenna Opieki NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia (codziennie o godz. 18.00). Nasza parafia została zaproszona na rozpoczęcie Nowenny w środę, natomiast młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania uczestniczy w Nowennie w sobotę 10 listopada – „Dzień u Mamy”. Wspólne wyjście młodzieży z ks. Jerzym i katechetami na Nowennę Młodych o godz. 15.30. Spotkanie przy plebanii. Obecność kandydatów do bierzmowania jest obowiązkowa.
  3.       W piątek – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  4.       W sobotę  –  wspomnienie św. Leona Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła.
  5.       W następną niedzielę 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości. Modlimy się za Ojczyznę. Uczcijmy  Święto Niepodległości. Zamanifestujmy naszą miłość do Ojczyzny, wywieśmy w oknach lub na balkonach flagi biało-czerwone. Niech one także będą wyrazem naszego patriotyzmu. Taca na Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku.

6.          Parafialna Grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na modlitwę wstawienniczą. Zgłaszane intencje będą odczytane w II czwartek miesiąca i przez cały miesiąc będą powierzane Bogu w modlitwach indywidualnych.

7.          Nowy listopadowy numer „Drogi Miłosierdzia” oraz kalendarze Parafii św. Anny na nowy rok 2019  przy wyjściu z kościoła na parking. Kalendarze są nie tylko historyczną pamiątką, ale także cegiełką na budowę naszego kościoła.

8.          Rekolekcje wyjazdowe przed adwentem dla młodzieży działającej w grupach scholi, oazy, ministrantów oraz młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędą się w Krypnie w dniach 23-25 listopada. Kartę uczestnika możemy odebrać u  ks. Jerzego i wypełnioną wraz z opłatą dostarczyć do 15 listopada.