1.        Dzisiaj w naszej parafii ostatni dzień Nabożeństwa 40-godz. Adoracja od godz. 13.00 do 17.30. Ofiary na tacę na budowę i wystrój naszego kościoła.
  2.        Nabożeństwo różańcowe jest odprawiane codziennie o godz. 17.30. Dzieci z klas I, II, III i IV szkoły podstawowej zapraszamy na różaniec w poniedziałki o godz. 16.30, a z klas  V, VI, VII i VIII w czwartki  także o godz. 16.30.
  3.        Parafialna Grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na modlitwę wstawienniczą. Kartki z intencjami składamy do koszyczka przy ołtarzu. Będą one odczytane w II czwartek miesiąca i przez cały miesiąc będą polecane Bogu w modlitwach indywidualnych.
  4.        W sobotę obchodzimy wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego,  Prezbitera.
  5.        Stolica Apostolska wydała dekret podnoszący kościół św. Rocha do rangi Bazyliki Mniejszej. Ta wyjątkowa uroczystość odbędzie się w przyszłą niedzielę 14 października w kościele św. Rocha podczas Mszy św. o godz. 11.00.   
  6.         Zbliża się listopad, miesiąc naszej szczególnej pamięci o zmarłych. Na Msze św. i wypominki za zmarłych przyjmujemy codziennie po Mszy św. w zakrystii i przed nabożeństwem różańcowym w kancelarii. Wypominki będą czytane w dniach 1 - 5 listopada br. (pięć dni, od czwartku do poniedziałku włącznie) o godz. 17.00 i będą połączone z różańcem za zmarłych i Mszą św. żałobną w intencji osób wyczytanych w wypominkach. Kartki wypominkowe będą wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła.
  7.        Kalendarze Parafii św. Anny na nowy rok 2019 są do nabycia  przy wyjściu z kościoła na parking. Motywem przewodnim są wezwania z Litanii do św. Anny. W kalendarzu znajdziemy Kalendarium Parafii na rok 2019 oraz najważniejsze wydarzenia z życia parafii. Cena minimalna 5 zł. Kalendarze są nie tylko historyczną pamiątką, ale także cegiełką na wystrój wnętrza naszego kościoła.
  8.        Nowy październikowy numer „Drogi Miłosierdzia” jest do nabycia przy wyjściu z kościoła na parking.  
  9.        W następną niedzielę ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.