1.       W dzisiejszą pierwszą niedzielę miesiąca ofiary na tacę na budowę i wystrój naszego kościoła.
  2.       W poniedziałek 3 września rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku  zostanie odprawiona o godz. 18.00. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli do wspólnej modlitwy o Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym. Spowiedź dzieci i młodzieży od godz. 17.30.
  3.       Msza św. dla dzieci w ciągu roku szkolnego będzie odprawiana w każdą niedzielę o godz. 10.30. Uczniów klas I szkoły podstawowej zapraszamy w przyszłą niedzielę 9 września z tornistrami i przyborami szkolnymi na uroczyste błogosławieństwo i  poświęcenie na Mszę św. o godz. 10.30.
  4.       W sobotę 8 września Święto  Narodzenia Najświętszej Maryi (Matki Bożej Siewnej). Msze św. z homilią o godz. 7.00 i 18.00.
  5.       W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
  6.       18 Międzynarodowy Marsz Pamięci Zesłańców Sybiru pod hasłem „Przez Sybir do Niepodległej” odbędzie się w Białymstoku w piątek 7 września.  Rozpocznie się o godz. 10.00 przy Pomniku Katyńskim i przejdzie ulicami miasta do kościoła p.w. Ducha Świętego, gdzie o godz. 11.30 Mszę Św. odprawi Abp Edward Ozorowski. Do udziału zapraszamy Sybiraków i ich rodziny, młodzież szkolną oraz wszystkich chętnych.
  7.       34 Piesza Pielgrzymka do Krypna wyruszy z naszej parafii  w sobotę 8 września o godz. 6.30 rano. Poprowadzi ją ks. Jerzy. Zapisy po Mszy św. w zakrystii i w ciągu tygodnia w kancelarii.
  8.      Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Wilna i Trok w dniach 29-30 września (sobota-niedziela). Informacje i zapisy u ks. Jerzego.
  9.      W następną niedzielę taca na odbudowę plebanii w Białowieży, a ofiary do puszek na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne w Białymstoku.
  10.      Nowy wrześniowy numer „Drogi Miłosierdzia” jest do nabycia przy wyjściu z kościoła na parking.