1.       W przyszłą niedzielę uroczysty odpust św. Anny, Matki NMP, Patronki naszej Parafii. Przed Mszą św. poranną o godz. 7.00 zostaną odśpiewane Godzinki do św. Anny. Kazania odpustowe na wszystkich Mszach św. będzie głosił ks. kan. Andrzej Ziółkowski. Na uroczystości odpustowe serdecznie zapraszamy naszych wiernych. Przez cały tydzień po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Anny. Przed ołtarzem do koszyczka można składać karteczki z prośbami do św. Anny w różnych ludzkich potrzebach i utrapieniach. Będą one odczytane podczas nowenny i w tych intencjach będziemy wspólnie prosić św. Annę o wstawiennictwo u Jej Wnuka Jezusa Chrystusa.
  2.       W poniedziałek – Święto św. Brygidy, Zakonnicy, Patronki Europy.
  3.       We wtorek  –  wspomnienie św. Kingi, Dziewicy.
  4.       W środę – Święto św. Jakuba, Apostoła. W tym dniu wspomina się także św. Krzysztofa, Męczennika, patrona kierowców i wszystkich podróżujących. Jest to dzień kierowcy. Msza św. w intencji kierowców zostanie odprawiona o godz. 18.00. Po Mszy św. na parkingu poświecenie samochodów, motocykli i rowerów.
  5.       W czwartek – wspomnienie św. Joachima i Anny, Rodziców NMP. Pamiętajmy w swoich modlitwach o babciach, dziadkach i osobach starszych.
  6.       W zakrystii przyjmujemy zapisy do „Grupy złotej” 32  Białostockiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.  
  7.       W związku z uroczystościami na Litwie w dniach 22 i 23 września przekładamy termin naszej parafialnej pielgrzymki do Wilna o tydzień później  na 29 i 30 września. Zapisy i wszelkie informacje w kancelarii parafialnej.