1.        W dzisiejszą  pierwszą niedzielę miesiąca taca na wystrój naszego kościoła oraz zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
  2.        Trwa oktawa Bożego Ciała. Codziennie po Mszy św. wieczornej  Nieszpory o Najświętszym Sakramencie, Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i Procesja Eucharystyczna dookoła kościoła.
  3.        Zakończenie obchodów oktawy Bożego Ciała nastąpi w czwartek. Po Procesji Eucharystycznej obrzęd błogosławieństwa kwiatów i ziół oraz zostanie udzielone błogosławieństwo dla dzieci.
  4.         We wtorek – wspomnienie św. Bonifacego, Biskupa i Męczennika. Po nabożeństwie wieczornym spotkanie formacyjne Rycerstwa Niepokalanej.
  5.         W piątek  –  Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Ze względu na uroczystość post w ten piątek nie obowiązuje.
  6.          W sobotę   –   wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  7.          W niedzielę 10 czerwca przypada I rocznica święceń biskupich oraz ingresu do Katedry białostockiej J.E. Ks. Abpa Tadeusza Wojdy. Msza św. pod przewodnictwem Arcybiskupa Metropolity będzie sprawowana w Katedrze o godz. 11.00.
  8.          Z okazji I Komunii św. rodzice dzieci pierwszokomunijnych złożyli cegiełkę na wystrój naszego kościoła w wysokości 10.520 zł oraz na zakończenie Białego Tygodnia w ramach Fundacji Watoto – Dzieci Afryki 1.001 zł. na leczenie dzieci z choroby głodowej.  Serdeczne Bóg zapłać.
  9.         Nowy numer „Drogi Miłosierdzia” jest do nabycia przy wyjściu z kościoła na parking. Zapraszamy do przeczytania rozmowy z Ks. Abp Tadeuszem Wojdą o mijającym pierwszym roku posługi biskupiej, a także o pragnieniach, planach i zamierzeniach na przyszłość. Kolejne tematy to sytuacja dzieci we współczesnym świecie internetu i urządzeń elektronicznych oraz rola ich rodziców w przygotowaniu dzieci do korzystania z nowoczesnych mass mediów. Proponujemy również wywiad z księdzem kapelanem piłkarskiej drużyny Jagiellonii.
  10.         Bardzo dziękujemy naszym wiernym za udział w  miejskiej procesji Bożego Ciała, a szczególnie tym, którzy czynnie włączyli się w procesję: Miejskiej Orkiestrze Dętej pod dyrekcją naszego parafianina pana Franciszka Mocarskiego, niosącym sztandary, pochodnie, Różaniec Święty, dzieciom pierwszokomunijnym i ich rodzicom oraz ministrantom.
  11.         Parafia św. Anny zaprasza na Festyn Rodzinny na Osiedlu Piaski, który odbędzie się w przyszłą niedzielę 10 czerwca  w godz. 14.00 – 20.00 na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Legionowej 7. Szczegółowy program na stronie internetowej parafii, facebooku oraz na plakatach.