1.      W dzisiejszą Niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczyna się Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  2.       W poniedziałek – Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski.
  3.       We wtorek – Uroczystość św. Jerzego, Męczennika, Głównego Patrona Archidiecezji Białostockiej i Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku. Dzień imienin naszego księdza Jerzego. W swoim modlitwach pamiętajmy  o drogim nam solenizancie. 
  4.      W  środę   –   Święto św. Marka Ewangelisty.
  5.       Zebranie rodziców dzieci przed I Komunią św. w środę 25 kwietnia o godz. 19.00 w dawnej kaplicy.
  6.       Z okazji bierzmowania rodzice bierzmowanych złożyli cegiełkę na wystrój kościoła w wysokości 1.600 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  7.       Serdecznie dziękujemy członkom grup modlitewnych i wspólnot działających w naszej parafii za udział i złożenie sprawozdań ze swojej 5-letniej działalności na spotkaniu z Ks. Arcybiskupem Tadeuszem Wojdą podczas wizytacji kanonicznej.
  8.       Pielgrzymka do Ziemi św. wyruszy z naszej parafii w przyszły poniedziałek 30 kwietnia o godz. 2.30 rano. Zbiórka na parkingu 15 min przed wyjazdem.
  9.       Zapraszamy do udziału w autokarowej „Pielgrzymce do Lichenia, Częstochowy i Niepokalanowa w dniach 11 - 13 maja 2018 r. Program pielgrzymki znajduje się na tablicy ogłoszeń przy starej kaplicy. Zapisy i wpłaty na pielgrzymkę przyjmuje ks. Tadeusz (tel. 798-455-360).