1.        Dzisiaj w naszej parafii obchodzimy uroczysty odpust św. Anny, Matki NMP, Patronki Parafii. Po sumie o godz. 12.00 procesja eucharystyczna dookoła kościoła.
  2.        W poniedziałek – święto św. Jakuba, Apostoła. W tym dniu czcimy także św. Krzysztofa, patrona kierowców i wszystkich podróżujących. Błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów mechanicznych po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 na parkingu. Nasz wikariusz ks. Krzysztof Maliszewski w poniedziałek obchodzi swoje imieniny. W swoich modlitwach pamiętajmy o drogim nam solenizancie.
  3.       W wtorek – wspomnienie św. Joachima i Anny, Rodziców NMP.
  4.       W piątek  –  wspomnienie św. Marty, Marii  i  Łazarza.
  5.       W ubiegłą niedzielę w zbiórce do puszek na operację na sercu półtorarocznej Marysi Lisiewicz z Białegostoku zebrano w naszej parafii 5.234 zł. Wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.
  6.       Pielgrzymki:

         * 36. Białostocka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 30 lipca – 12 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę od 22 do 29 lipca w godz. 17.00 – 19.00  w „Piwnicy Akademickiej” przy katedrze.       

         * 10. Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę – rowerynka – wyruszy z Białegostoku 3 sierpnia. Zapisy i informacje o pielgrzymce na stronie - rowerynka.pl - lub u ks. Krzysztofa.

        * 30. Ekumeniczna Piesza Pielgrzymka do Wilna odbędzie się w dniach 20–25 sierpnia. Wszelkie informacje dotyczące pielgrzymki można znaleźć na stronie - wilenska.bialystok.pl - lub na facebooku.