1.      J.E. Ks. Abp Tadeusz Wojda, Metropolita Białostocki dokona wizytacji kanonicznej naszej parafii w piątek 20 kwietnia 2018 r. Wizytacja rozpocznie się o godz. 10.00. Ks. Arcybiskup odwiedzi IV Liceum Ogólnokształcące, Szkołę Podstawową nr 6, chorych w stanie ciężkim, rodziców kapłanów pochodzących z naszej parafii, zapozna się ze stanem budowy i wystroju kościoła, zwizytuje kancelarię parafialną i spotka się z księżmi pracującymi w parafii. O godz. 16.30 w byłej kaplicy odbędzie się spotkanie Ks. Arcybiskupa ze wspólnotami i grupami modlitewnymi. O godz. 17.50 rozpocznie się oficjalna część wizytacji. Przed kościołem Dostojnego Gościa powita proboszcz parafii i wprowadzi do świątyni. Po modlitwach przed ołtarzem Ks. Arcybiskupa powitają delegacje parafialne, a następnie  ks. proboszcz złoży sprawozdanie o stanie parafii. Po przemówieniu proboszcza rozpocznie się Msza św., podczas której Ks. Arcybiskup udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania. Taca jest przeznaczona na Duszpasterstwo Młodzieży Arch. Białostockiej. Wizytacja kanoniczna to wielkie wydarzenie w życiu parafii. Zapraszamy naszych wiernych do udziału w tej podniosłej uroczystości. Spowiedź młodzieży i świadków bierzmowania w czwartek od godz. 17.30. Za udział w celebracji liturgicznej, której przewodniczy biskup w czasie wizytacji kanonicznej, można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2.      Zapraszamy do udziału w autokarowej „Pielgrzymce do Lichenia, Częstochowy i Niepokalanowa w dniach 11 - 13 maja 2018 r. Szczegóły pielgrzymki i program znajduje się na tablicy ogłoszeń przy starej kaplicy. Zapisy i informacje u  ks. Tadeusza (tel. 798-455-360).
  3.      Karty uczestnika wakacyjnych rekolekcji oazowych można otrzymać u ks. Jerzego. Im szybsze zgłoszenie, tym większa możliwość wybrania dogodnego turnusu oazy.