1.       Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca taca na prace inwestycyjne w naszej parafii.
  2.       We wtorek 8 marca Międzynarodowy Dzień Kobiet. Modlimy się za niewiasty.
  3.        W  środę 9 marca Msza Święta dziękczynna za ocalenie miasta Białegostoku w 33. rocznicę katastrofy pociągu przewożącego chlor będzie sprawowana w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00. Mszy św. przewodniczyć będzie Ks. Arcybiskup Metropolita.
  4.        W czwartek Parafialna Grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na modlitwę wstawienniczą  o godz. 18.00.       
  5.       „Droga Krzyżowa” jest odprawiana w każdy piątek: dla dzieci o godz. 16.30  i  dla dorosłych o godz. 17.15. „Gorzkie Żale”  są  śpiewane  w  środy,  soboty  i  niedziele o godz. 17.30.
  6.         Nowy marcowy numer „Dróg Miłosierdzia” jest do nabycia przy wyjściu z kościoła na parking. Cena 4 zł. Do każdego egzemplarza dołączona jest książeczka z Drogą Krzyżową według rozważań bł. ks. Michała Sopoćki.
  7.        Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Św. Rodziny przy ul. Mickiewicza 43 w Białymstoku  ogłasza nabór do oddziału przedszkolnego i klas pierwszych na rok szkolny 2022/23. Dni Otwarte odbędą się w dniach 9 i 30 marca w godzinach 16.00 – 18.00. Trwa też nabór do Liceum Ogólnokształcącego Sióstr Misjonarek. Bliższe informacje na stronie internetowej www.szkola.misjonarki.pl.
  8.        W ub. niedzielę i w środę popielcową w naszej parafii na pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy zebrano do puszek 21.870 zł. Ofiary przekazano Caritas Arch. Białostockiej. Wszystkim ofiarodawcom za wrażliwość i wielki dar serca składamy serdeczne Bóg zapłać.
  9.       W przyszłą niedzielę ofiary do puszek na misje – Ad Gentes.