1.        Dzisiaj, w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego, Msze św. o godz.: 6.00, 9.00, 10.30 i 12.00. Nie będzie Mszy św. wieczornej o godz. 18.00. Nowenna i Koronka do Miłosierdzia Bożego zostanie odmówiona po Mszy św. Rezurekcyjnej.
  2.        Jutro – II Dzień Świąt Wielkanocnych. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Nowenna i Koronka do Miłosierdzia Bożego  po Mszy św. o godz. 7.00. Ofiary zbierane na tacę są przeznaczone na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne w Białymstoku.
  3.        Osiem pierwszych dni czasu wielkanocnego stanowi oktawę Wielkanocy i obchodzi się je jako Uroczystości Pańskie. Kościół zachęca w te dni do udziału we Mszy św. W piątek w oktawie wielkanocnej post nie obowiązuje. Nowenna i Koronka do Miłosierdzia Bożego w oktawie Wielkanocy będzie odmawiana po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.
  4.        Adoracja Najśw. Sakramentu prowadzona przez Żeńskie Kółka Żywego Różańca w środę o godz. 17.00.
  5.        W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy w pierwszy piątek na Mszę św. o godz.  18.00. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.
  6.        W następną niedzielę (Przewodnią) – Święto Bożego Miłosierdzia. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Ofiary do puszek na Caritas Archidiecezjalną. W Białymstoku odbędzie się VI Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.    Z naszej parafii pielgrzymka wyruszy o godz. 13.15 i przejdzie ulicami: Kard. Wyszyńskiego, Poleską, Sitarską i Radzymińską. Poprowadzi ją ks. Tadeusz. Na zakończenie pielgrzymki zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem ks. Abpa Tadeusza Wojdy o godz. 15.00.
  7.        W następną niedzielę taca na wystrój naszego kościoła.
  8.        Medytację na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego można przeczytać na stronie internetowej parafii oraz otrzymać przy wyjściu z kościoła.