1.     W poniedziałek   –  wspomnienie św. Męczenników z Korei. Na Mszy św. o godz. 18.00 diecezjalna inauguracja roku formacyjnego Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca Prowincji Białostockiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Wspólnoty.
  2.     We wtorek   –   Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
  3.     W czwartek   –   wspomnienie  św. Ojca Pio, Prezbitera.
  4.      W sobotę 25 września rozpoczynają się  Dni Patronalne Miasta Białegostoku. W poniedziałek  27 września odbędzie się procesja z relikwiami bł. ks. Michała Sopoćki z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego do Katedry o godz. 19.00. Procesję poprzedzi Msza św. w Sanktuarium o godz.18.00. We wtorek 28 września w Dniu Patrona Miasta o godz. 18.00 w Katedrze Abp Józef Guzdek Metropolita Białostocki odprawi Mszę św. w intencji mieszkańców Białegostoku.
  5.        Doroczne Dni Adoracji Najświętszego Sakramentu (Nabożeństwo 40-godz.) odbędą się za dwa tygodnie w dniach: 1, 2  i  3 października (piątek, sobota, niedziela).    
  6.        Prosimy rodziców dzieci z klas I, II i III szkoły podstawowej uczących się w innych szkołach naszego miasta niż szkoła nr 6 przy ul. Wesołej i mieszkających na terenie naszej parafii o zapisywanie swoich dzieci na parafialną katechezę formacyjną przed I Komunią św. w niedziele w zakrystii, a w dni powszednie w kancelarii.
  7.       Zebranie rodziców uczniów klas I, II i III szkoły podstawowej mieszkających na terenie naszej parafii przed  I Komunią św.  odbędzie się w środę  22 września o godz. 19.00 w kościele. 
  8.        Główny Urząd Statystyczny dziękuje wszystkim, którzy wzięli już udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. Jednocześnie przypomina, że na mocy ustawy podpisanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej, Spis ten jest obowiązkowy i trwa tylko do 30 września br. Tych, którzy jeszcze się nie spisali, prosi o niezwłoczne dokonanie tego.
  9.        Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne  w  Białymstoku.