1.         W środę 1 września przypada 82. rocznica wybuchu drugiej wojny światowej. Modlimy się w intencji poległych w obronie Ojczyzny.
  2.        1 września rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku  zostanie odprawiona o godz. 18.00. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli do wspólnej modlitwy o Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym, o łaskę zdrowia i  o szybkie ustanie epidemii. Spowiedź dzieci i młodzieży od godz. 17.30.
  3.        Msza św. dla dzieci w ciągu roku szkolnego będzie odprawiana w każdą niedzielę o godz. 10.30.
  4.       W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze św. w pierwszy piątek o godz. 7.00, 16.30 i 18.00, a spowiedź rano od godz. 6.30  i  po południu od godz.16.00.
  5.       37. Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 4 września o godz. 7.00 sprzed katedry. Grupę pielgrzymkową z naszej parafii poprowadzi ks. Krzysztof. Zapisy dzisiaj po każdej Mszy św. w zakrystii, a w dni powszednie w kancelarii. Jest możliwość powrotu autokarem.
  6.        Msza św. w intencji żywych i zmarłych Sybiraków z Koła Nr 6 w Białymstoku zostanie odprawiona w następną niedzielę o godz. 12.00
  7.        W przyszłą pierwszą niedzielę miesiąca taca na inwestycje budowlane przy kościele oraz zbiórka do puszek na rzecz Afgańczyków (Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski).
  8.        W piątek 27 sierpnia 2021 r. zmarł w wieku 50 lat nasz parafianin ś/p ks. Andrzej Pietraszko, pracujący od kilkunastu lat w USA, m.in. w parafiach Miami, ostatnio jako kapelan Szpitala Wojskowego Armii Stanów Zjednoczonych. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.
  9.        Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele i zakrywania ust i nosa. Płyn do dezynfekcji rąk jest na stolikach przy wejściu do kościoła.