1.      Dzisiaj gościmy w naszej parafii ks. Rafała Januszewskiego, misjonarza, naszego parafianina, obecnie pracującego na Kubie, który opowie o swojej pracy misyjnej i duszpasterskiej wśród Kubańczyków. 
  2.     We wtorek  –  wspomnienie św. Bartłomieja, Apostoła.
  3.     W czwartek   –   uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. homilią o godz. 7.00  i  18.00. 
  4.     W piątek  –  wspomnienie św. Moniki.
  5.     W sobotę  –  wspomnienie  św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.
  6.      37. Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 4 września o godz. 7.00 sprzed Białostockiej Katedry. Grupę pielgrzymkową z naszej parafii poprowadzi ks. Krzysztof. Zapisy w niedziele po każdej Mszy św. w zakrystii, a w dni powszednie w kancelarii. Ukoronowaniem pątniczej wędrówki będzie uroczysta Msza Święta w Krypnie o godz. 18.00.
  7.       Symbole Światowych Dni Młodzieży przybędą do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku w poniedziałek 23 sierpnia o godz. 20.00. O godz. 21.00 będzie sprawowana Msza św., a po niej czuwanie modlitewne do późnych godzin nocnych. Pożegnanie Symboli nastąpi o godz. 7.00. Do wspólnej modlitwy zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie ludzi młodych. Ufamy, że obecność Symboli w naszej Archidiecezji będzie impulsem do ożywienia życia duchowego młodzieży i ważnym etapem przygotowania do Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w 2023 roku w Lizbonie.