1.        Dzisiaj zbiórka do puszek na Święta Wielkanocne dla najbiedniejszych rodzin naszej parafii.
  2.        Jutro  Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.
  3.         IX Parafialna Droga Krzyżowa po Osiedlu Tysiąclecia odbędzie się w środę 21 marca. Rozpocznie się przy kaplicy po Mszy św. wieczornej. Procesja Drogi Krzyżowej przejdzie ulicami: Żelazną, Wołodyjowskiego, Zwierzyniecką (jednym pasem), Wesołą i Waszyngtona. Zapraszamy naszych wiernych na to pasyjne nabożeństwo. Prosimy o zabranie ze sobą lampionów.  
  4.        W sobotę 24 marca  Dzień Chorych w naszej parafii. Kapłani rozpoczną odwiedzanie chorych w domach z posługą sakramentalną od godz. 8.30. Zapisy chorych po Mszy św. w zakrystii.
  5.       Obchody Światowego Dnia Młodzieży na szczeblu diecezjalnym odbędą się w sobotę 24 marca. Rozpoczęcie o godz. 14.00 w Zespole Szkół Katolickich przy ul. Kościelnej 3. Szczegóły na plakacie. Zapraszamy młodzież naszej parafii na wspólne świętowanie Dnia Młodzieży.
  6.        Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej. Poświęcenie palm na każdej Mszy św. Męka Pańska będzie śpiewana przez kantorów na Mszy św. o godz. 12.00. W Niedzielę Palmową przynosimy na Mszę św. i składamy przed ołtarzem skarbonki z jałmużną wielkopostną. Po Mszy św. dla dzieci o godz. 10.30 konkurs z nagrodami na najpiękniej zdobioną palmę.
  7.        Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać do skarbonki przy kaplicy św. Anny.
  8.        Świece Paschaliki Caritas Polska do liturgii w Wielką Sobotę oraz na stół wielkanocny można nabyć przy wyjściu z kościoła na parking.