1.        Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.30 i o godz. 14.00 I Komunia św. uczniów klas III naszej parafii. Msze św. dla dzieci pierwszokomunijnych w Białym Tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 18.00.
  2.        W poniedziałek – Święto  Nawiedzenia NMP. Msze św. z homilią o godz. 7.00 i 18.00. W naszej parafii Dzień Dorocznej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Kościół będzie otwarty przez cały dzień. Zachęcamy do adoracji Kółka Żywego Różańca i wspólnoty modlitewne. Grafik adoracji jest wyłożony w zakrystii.
  3.        We wtorek 1 czerwca – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej. Początek nabożeństwa czerwcowego. Będzie ono odprawiane codziennie po Mszy św. wieczornej. W tym dniu przypada Międzynarodowy Dzień Dziecka. Zapraszamy dzieci naszej parafii do wspólnej modlitwy na Mszy św. o godz. 18.00.
  4.        W czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Boże Ciało. Msze św.: o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.     O godz. 10.20 z naszej parafii wyruszy procesja i dołączy do głównej procesji przed katedrą. Po godz. 11.00 rozpocznie się Procesja Eucharystyczna z katedry do kościoła św. Rocha. Zachowując restrykcje sanitarne zachęcamy naszych wiernych do wzięcia udziału w tej centralnej miejskiej procesji Bożego Ciała. Zapraszamy także dzieci pierwszokomunijne, aby w swoich strojach wspólnie z rodzicami wzięły udział w procesji.    
  5.        W oktawie Bożego Ciała, poczynając od piątku, po Mszy św. wieczornej Nieszpory Eucharystyczne, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Procesja Eucharystyczna dookoła kościoła. Na dni oktawy zapraszamy   naszych  wiernych  do  wspólnej  modlitwy, a zwłaszcza dzieci m.in. dziewczynki do sypania kwiatków i chłopców do dzwoneczków.
  6.         W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  7.         W następną pierwszą niedzielę miesiąca taca na inwestycje przy kościele.