1.        Dzisiaj w naszej parafii obchodzimy uroczysty odpust św. Anny, Matki NMP, Patronki Parafii. Po Mszy św. o godz. 12.00 procesja eucharystyczna dookoła kościoła.
  2.        W środę  –  wspomnienie św. Marty.
  3.        W piątek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, Prezbitera.
  4.        W sobotę  –  pierwsza sobota miesiąca
  5.        W następną pierwszą niedzielę miesiąca sierpnia taca na wystrój naszego kościoła.
  6.        Przypominamy: sierpień – miesiącem trzeźwości.
  7.         Dzisiaj o godz. 19.00 odbędzie się koncert w ramach Podlaskich Koncertów Organowych 2020. Wystąpi Przemysław Kapituła, polski organista, impresario muzyczny, kontynuator tradycji muzycznej Archikatedry Warszawskiej, laureat nagrody Prymasa Polski „Srebrna Piszczałka”, dyrektor naczelny Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Sakralnej w Warszawie i Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej. Artysta regularnie koncertuje w kraju  i  za  granicą. Serdecznie zapraszamy.