1.       W dzisiejszą Uroczystość Zesłania Ducha Świętego za odmówienie hymnu „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź” można uzyskać odpust zupełny. W naszej parafii 31 maja to Dzień Dorocznej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Adoracja od godz. 13.00 – 18.00. Zachęcamy do adoracji Kółka Żywego Różańca, wspólnoty modlitewne i naszych wiernych.
  2.       W poniedziałek – Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św. według porządku świątecznego: rano o godz. 7.00, 9.00 i 10.30 oraz  po południu o godz. 16.30 i 18.00.
  3.       W środę   –  wspomnienie św. Męczenników z Ugandy.
  4.       W czwartek   –   Święto  Jezusa  Chrystusa,  Najwyższego  i  Wiecznego Kapłana.
  5.        W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  6.        Nabożeństwo czerwcowe będzie odprawiane codziennie po Mszy św. wieczornej.        
  7. 7.    W następną niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Mszę św. sekundycjną o godz. 12.00 odprawi neoprezbiter ks. Rafał Jatel. Serdecznie zapraszamy. Taca na wystrój naszego kościoła. 

    8.   I grupa dzieci z klas III przystąpi do I Komunii św. w niedzielę 21 czerwca na Mszy św. o godz. 14.00. Zebranie rodziców w środę 3 czerwca w kościele o godz. 19.00.

  •      Nowe rozporządzenie Ks. Abpa Tadeusza Wojdy Metropolity Białostockiego wydane 28 maja 2020r.:

Z dniem 25 maja 2020 r. wygasła dyspensa od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Zniesienie limitu uczestników zgromadzeń religijnych w kościołach daje możliwość udziału w liturgii wiernym z zachowaniem jednak dystansu dwóch metrów i obowiązku zakrywania ust i nosa. Zachęcam gorąco wszystkich wiernych do ponownego podjęcia regularnego uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. i unikania grzechu ciężkiego związanego z jej opuszczaniem.

Dyspensę od niedzielnego obowiązku uczestnictwa we Mszy św. na okres do końca czerwca br. przedłużam tylko dla osób w podeszłym wieku,  osób z objawami infekcji (np. kaszel, katar, podwyższona temperatura),  bądź przebywających w kwarantannie.

Zachęcam do przystępowania do spowiedzi i Komunii św. w niedziele i w dni powszednie.

W parafii można organizować regularne spotkania formacyjne, katechetyczne i inne.