1.       We wtorek – wspomnienie św. Filipa Neri, prezbitera. Jest to Dzień Matki. Zachęcamy do modlitwy w intencji naszych mam żyjących bądź zmarłych.
  2.        W piątek – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, Dziewicy.
  3.        W sobotę – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej.
  4.        W następną niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W naszej parafii Dzień Dorocznej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Adoracja od godz. 13.00 – 18.00. Zachęcamy do adoracji Kółka Żywego Różańca  i  wspólnoty modlitewne.
  5.        Za dwa tygodnie zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
  6.        Rycerstwu Niepokalanej za ofiarę złożoną na wystrój kościoła w wysokości 480,00 zł., a także wszystkim ofiarodawcom za ofiary na utrzymanie działalności parafialnej wpłacane na konto parafii lub składane na tacę serdeczne Bóg zapałać.
  7.        Bardzo prosimy o zachowanie wymogów sanitarnych i zakładanie maseczek podczas nabożeństw. Jest to także prośba od wielu naszych parafian, a jednocześnie znak miłości bliźniego.