1.      W dzisiejszą niedzielę Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy wyklętych”. Taca na wystrój naszego kościoła.
  2.      W środę – Uroczystość św. Kazimierza Królewicza, Głównego Patrona Białostockiej Prowincji Kościelnej.
  3.      W czwartek  –  pierwszy czwartek miesiąca, dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 spotkanie formacyjne młodzieży klas VI przed bierzmowaniem.
  4.      W piątek – pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00. Spowiedź: rano od godz. 6.30 i po południu od godz. 16.00. Droga krzyżowa dla dzieci wyjątkowo o godz. 16.00.  Po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie formacyjne młodzieży klas VII  i  VIII  przed bierzmowaniem.
  5.      W  sobotę  –  pierwsza sobota miesiąca.
  6.       Droga Krzyżowa jest odprawiana w każdy piątek: dla dzieci o godz. 16.30 i  dla dorosłych o godz. 17.15. Gorzkie Żale są śpiewane w środy, soboty i  niedziele o godz. 17.30. Za udział w  Drodze Krzyżowej i nabożeństwie pasyjnym Gorzkich Żali można uzyskać odpust zupełny.
  7.       J.E. Ks. Abp Tadeusz Wojda, Metropolita Białostocki udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii w sobotę    28 marca na Mszy św. o godz. 18.00 oraz dokona aktu poświęcenia nowych Stacji Drogi Krzyżowej.
  8.      Uroczystości dziękczynne za ocalenie Miasta Białegostoku, w 31. rocznicę katastrofy pociągu przewożącego chlor, odbędą się w poniedziałek 9 marca i przebiegać będą według następującego porządku: godz. 16.30    – rozpoczęcie przy Krzyżu w miejscu katastrofy przy ul. Poleskiej – procesja od Krzyża do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, w czasie procesji Droga Krzyżowa oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego i o godz. 18.00    – Msza Święta w Sanktuarium pod przewodnictwem Arcybiskupa Tadeusza Wojdy Metropolity Białostockiego.
  9.       Nowy marcowy numer „Dróg Miłosierdzia” może być wspaniałą pomocą w przeżywaniu Wielkiego Postu. Proponujemy artykuł pod tytułem "Spowiedź bez formułki" zawierający praktyczne informacje dla osób korzystających z sakramentu pokuty. Polecamy też tekst o wielkopostnych wyzwaniach: poście, modlitwie i jałmużnie. Z okazji przypadającej 8 marca niedzieli misyjnej zamieszczony jest wywiad z bp. Jerzym Mazurem o pracy polskich misjonarzy na całym świecie. W tym miesiącu 7. rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową obchodzi Papież Franciszek, z tej okazji polecamy artykuł zachęcający do modlitwy za niego, wsłuchiwania się w jego nauczanie i wcielania jego słów w życie. Nowy numer jest do nabycia przy wyjściu z kościoła na parking.
  10.      Spotkanie formacyjne Rycerstwa Niepokalanej we wtorek po Mszy św. wieczornej.
  11.      W przyszłą niedzielę puszki na misje – Ad Gentes.