1.    W dzisiejszą pierwszą niedzielę miesiąca taca na budowę i wystrój naszego kościoła.

2.    W tym tygodniu przypada:

   a) w poniedziałek - wspomnienie św. Agaty, Dziewicy i Męczennicy. Błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty po Mszy św.

   b) we wtorek - wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, Męczenników z Japonii.

   c) w sobotę - wspomnienie św. Scholastyki Dziewicy. 

3.    Spotkanie formacyjne Rycerstwa Niepokalanej we wtorek po Mszy św. wieczornej.

4.    Parafialna Grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na modlitwę wstawienniczą. Zgłaszane intencje będą odczytane w II czwartek miesiąca i przez cały miesiąc będą powierzane Bogu w modlitwach indywidualnych.

5.    Spotkanie formacyjne młodzieży przed bierzmowaniem w piątek o godz. 18.00.

6.    J.E. Ks. Abp Tadeusz Wojda, Metropolita Białostocki dokona wizytacji kanonicznej naszej parafii i udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży w piątek 20 kwietnia 2018 r. na Mszy św. o godz. 18.00.

7.    W przyszłą niedziele 11 lutego obchodzimy XXVI Światowy Dzień Chorego. Msza św. w intencji chorych zostanie odprawiona o godz. 12.00. Zapraszamy wszystkich chorych i cierpiących, którzy bez szkody dla zdrowia mogą przybyć do kościoła. Spowiedź chorych od godz. 11.30. Po Mszy św. zostanie odprawione specjalne nabożeństwo dla chorych oraz zostanie udzielony Sakrament Namaszczenia tym chorym, których stan zdrowia jest poważny lub którzy tego sobie życzą. Na zakończenie liturgii zostanie udzielone specjalne błogosławieństwo dla chorych.

8.    Od czwartku 8 lutego kancelaria parafialna będzie czynna w dni powszednie oprócz sobót rano od godz. 7.30 - 8.00 i po południu od godz. 17.00 - 18.00.

9.    W następną niedzielę taca na Fundusz Remontowo - Budowlany Archidiecezji Białostockiej.

10.   Nowy numer "Dróg Miłosierdzia" jest do nabycia przy wyjściu z kościoła na parking.

11.   Kolęda w tym tygodniu:

    a) w poniedziałek - ul. Waszyngtona, blok nr 24 ( do końca ) oraz ul. Żelazna, bloki nr: 5, 7 i 9.

     b) we wtorek - ul. Waszyngtona, bloki nr: 32, 34 i 36.

     c) w środę - ul. Waszyngtona, bloki nr: 26, 26A i 38 oraz ul. Prezydenta Kaczorowskiego 7. Zakończenie kolędy.