1.        Dzisiaj taca na wystrój naszego kościoła.
  2.        W poniedziałek - wspomnienie św. Scholastyki, Dziewicy.
  3.        We wtorek 11 lutego - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W tym dniu obchodzimy XXVII  Światowy Dzień Chorego. Msze św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych: o godz. 7.00, 16.30 i 18.00. Główna Msza św. w intencji chorych zostanie odprawiona o godz. 16.30. Spowiedź chorych od godz. 16.00. Po Mszy św. zostanie odprawione specjalne nabożeństwo dla chorych oraz zostanie udzielony Sakrament Namaszczenia tym chorym, których stan zdrowia jest poważny lub którzy tego sobie życzą. Na zakończenie liturgii zostanie udzielone specjalne błogosławieństwo dla chorych. Zapraszamy wszystkich chorych i cierpiących, którzy bez szkody dla zdrowia mogą przybyć do kościoła.
  4.        W czwartek po Mszy św. wieczornej modlitwa wstawiennicza prowadzona przez Parafialną Grupę Odnowy w Duchu Świętym.
  5.         W piątek - Święto św. Cyryla, Mnicha i Metodego, Biskupa, Patronów Europy.
  6.         Zdjęcia z Pożegnania Żłóbka i spotkania ze św. Mikołajem można zobaczyć na stronie internetowej naszej parafii.
  7.         W następną niedzielę taca na Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku.
  8.         Kolęda w tym tygodniu:
  • w poniedziałek  –  ul. Waszyngtona, bloki nr: 32, 34  i 36.
  • w środę  –  ul. Waszyngtona, bloki nr:  26, 26A  i  38.
  • w czwartek – ul Prezydenta Kaczorowskiego, blok nr 7. Zakończenie kolędy.