1.       W dzisiejszą niedzielę w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata za pobożne odmówienie aktu poświęcenia można uzyskać odpust zupełny.
  2.       W sobotę  –   Święto św. Andrzeja Apostoła.
  3.       W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent.  Na  Mszy  św.    o godz. 7.00 zostaną poświęcone opłatki wigilijne. Roraty będą odprawiane  codziennie  w  dni  powszednie rano o  godz.  7.00.
  4.          I  Niedziela  Adwentu jest dniem inauguracji Wigilijnego Dzieła Pomocy  Dzieciom. Świece  Caritas,  które  zapalimy na wigilijnym  stole  oraz  opłatki  wigilijne będzie można nabyć  w salce przy kancelarii parafialnej na  plebanii. Dochód  uzyskany   ze sprzedaży    świec    zasili    konto    Caritas   Polska   i    zostanie przekazany  na  pomoc   najbiedniejszym, a  ofiary  złożone   za  opłatki  wigilijne  będą przeznaczone na wystrój kościoła.
  5.        Z okazji 100. rocznicy urodzin  Ryszarda Kaczorowskiego, ostatniego prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na uchodźstwie, dzisiaj w naszym kościele zostanie odprawiona uroczysta Msza św. o godz. 15.00.
  6.        Dzisiaj zbiórka do  puszek na gwiazdkę najbiedniejszym rodzinom naszej parafii
  7.        Kalendarze Parafii św. Anny na nowy rok 2020 są do nabycia przy wyjściu z kościoła na parking.
  8.          Taca w  przyszłą pierwszą niedzielę miesiąca na wystrój wnętrza naszego kościoła.
  9.        W miniony weekend nasz chór parafialny wziął udział w XII Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Maryjnej w  Wąsewie i w dwóch reprezentowanych kategoriach otrzymał brązowy dyplom i  wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy naszym chórzystom pod dyrekcją p. Agnieszki Panas. Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych śpiewem na  otwartą próbę chóru w najbliższy wtorek o godz. 19.00. Będzie można zobaczyć jak wygląda próba i dołączyć do grona chórzystów.  
  10. Dziś także w magazynie katolickim TV Białystok "Pod Twoją obronę" o godzinie 19.00 zostanie wyemitowany materiał nakręcony w naszym kościele z udziałem chóru z okazji wspomnienia św. Cecylii, Patronki Muzyki Kościelnej. Program będzie dostępny również w internecie. 

  10.      Serdecznie zapraszamy na koncert śpiewów gregoriańskich w piątek 29 listopada po Mszy Świętej o godz. 18.00. Wykonawcami koncertu będą członkowie znanego zespołu Schola Gregoriana Cardinalis Stephani Wyszyński, którego założycielem i dyrygentem jest od 2013 roku dr hab. Michał Sławecki. Ten uhonorowany licznymi nagrodami zespół należy do wąskiego grona wykonawców specjalizujących się w interpretacji śpiewu gregoriańskiego, który do dziś jest śpiewem własnym liturgii rzymskiej. Koncert jest zorganizowany przez Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina - Filię w Białymstoku w ramach Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Artystycznej Musicae Sacrae Fundamentum – śpiew gregoriański w służbie współczesnej liturgii pod Honorowym Patronatem J.E. Ks. Abpa Tadeusza Wojdy, Metropolity Białostockiego.