1.     W poniedziałek  –  wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, Dziewicy i Męczennicy.
  2.     W środę  –  wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, Prezbitera.
  3.     W czwartek  –  wspomnienie Ofiarowania NMP.
  4.     W piątek  –  wspomnienie św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy, Patronki Chórów Kościelnych.
  5.      W    następną niedzielę Uroczystość Chrystusa, Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 7.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, odmówienie Litanii do Najśw. Serca Pana Jezusa i aktu poświecenia. 
  6.      Z okazji 100. rocznicy urodzin  Ryszarda Kaczorowskiego, ostatniego prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na uchodźstwie, w przyszłą niedzielę w naszym kościele zostanie odprawiona uroczysta Msza św. o godz. 15.00.
  7.        Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na kurs Nowe Życie, który odbędzie się w naszej parafii w dniach  22 - 24 listopada (piątek – niedziela). Rozpoczęcie i zapisy w piątek o godz. 17.30 w sali  na plebanii.
  8.      Kalendarze Parafii św. Anny na nowy rok 2020 są do nabycia przy wyjściu z kościoła na parking.
  9.      W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na gwiazdkę najbiedniejszym  rodzinom naszej parafii.