1.       W dzisiejszą niedzielę taca na Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku. Nabożeństwo wypominkowe za zmarłych dzisiaj, w poniedziałek i we wtorek o godz. 17.00. Na wypominki przyjmujemy w zakrystii.
  2.       W poniedziałek – wspomnienie św. Karola Boromeusza, Biskupa.
  3.       W czwartek 7 listopada rozpoczyna się w Bazylice Katedralnej Nowenna Opieki NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia (codziennie o godz. 18.00). Nasza parafia została zaproszona na nowennę w piątek, natomiast młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania uczestniczy w nowennie w sobotę 9 listopada – „Dzień u Mamy”. Wspólne wyjście młodzieży z ks. Tadeuszem i katechetami na Nowennę Młodych o godz. 16.00. Spotkanie przy plebanii. Obecność kandydatów do bierzmowania jest obowiązkowa.
  4.       W sobotę – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. 
  5.       Nowy listopadowy numer „Dróg Miłosierdzia” w dużej mierze poświęcony jest tematowi świętości, do której wszyscy jesteśmy powołani: czym ona jest? Jak możemy ją osiągnąć? Autorzy zapraszają do podjęcia refleksji nad życiem wiecznym oraz poruszają trudny temat: "Jak rozmawiać o śmierci z dziećmi". Proponujemy też stałe rubryki:" Jak wychowywać i nie zwariować?” – poradnik dla rodziców, bogaty dział historyczny, a także rozważania na temat niedzielnych Ewangelii. W numerze, jak co miesiąc, znajdziemy krzyżówki, kącik humoru i zapowiedzi najbliższych wydarzeń w Kościele białostockim. „Drogi Miłosierdzia” oraz kalendarze Parafii św. Anny na nowy rok 2020 można nabyć  przy wyjściu z kościoła na parking. Kalendarze naszej parafii są nie tylko historyczną pamiątką, ale także cegiełką na budowę naszego kościoła.
  6.         W przyszłą niedzielę 10  listopada taca na wystrój naszego kościoła, a ofiary do puszek na Kościół prześladowany.