1.       W poniedziałek – Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Dzień imienin Ks. Abpa Tadeusza Wojdy i naszego wikariusza Ks. Tadeusza Tyla. W swoich modlitwach polecajmy Bogu Dostojnych Solenizantów.
  2.      W piątek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. według porządku niedzielnego. O godz. 17.00 Nieszpory Żałobne, następnie nabożeństwo różańcowe za zmarłych połączone z wypominkami i o godz. 18.00  Msza św.  w intencji osób zmarłych wyczytanych w wypominkach. Post nie obowiązuje. Jest to także pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź podczas Mszy św.
  3.       W sobotę 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny); pierwsza sobota miesiąca. Msze św. z homilią o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. W tym dniu można uzyskać jeden raz odpust zupełny w kościele. Warunki otrzymania odpustu: pobożne nawiedzenie kościoła, odmówienie „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga” w intencji Ojca Świętego oraz stan łaski.
  4.      W dniach 1–8 listopada można uzyskać odpust zupełny za nawiedzenie cmentarza grzebalnego.
  5.      Nabożeństwo wypominkowe za zmarłych będzie odprawiane od piątku do wtorku włącznie o godz. 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Na wypominki przyjmujemy dzisiaj w zakrystii, a w dni powszednie w kancelarii.
  6.       Msza św. za zmarłych Biskupów i Kapłanów Archidiecezji Białostockiej zostanie odprawiona w katedrze w poniedziałek  4 listopada o godz. 18.00.
  7.       W ubiegłą niedzielę w naszym kościele na wszystkich Mszach św. uczestniczyło 1807 osób, w tym 1183 kobiety i 624 mężczyzn. Do komunii św. przystąpiło 812 osób, w tym 601 kobiet  i  211 mężczyzn.
  8.       W przyszłą niedzielę ofiary na tacę na Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku, a wyjątkowo w II niedzielę miesiąca 10 listopada taca na wystrój wnętrza naszego kościoła.
  9.        Rozpoczęły się Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym. Można się jeszcze zapisać na rekolekcje w najbliższą środę 30 października. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 w sali parafialnej w dawnej kaplicy. Serdecznie zapraszamy.   
  10.        Kalendarze Parafii św. Anny na nowy rok 2020 można nabyć przy wyjściu z kościoła na parking. Motywem przewodnim jest wystrój prezbiterium w kościołach p.w. św. Anny na terenie Polski. W kalendarzu znajdziemy Kalendarium Parafii na rok 2020 oraz najważniejsze wydarzenia z życia parafii. Cena minimalna 5 zł. Kalendarze są nie tylko historyczną pamiątką, ale także cegiełką na wystrój wnętrza naszego kościoła.