1.        W dzisiejszą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Zachęcamy do modlitwy różańcowej oraz ofiar duchowych i materialnych w intencji misji. Taca na misje. Dzisiaj także są prowadzone badania niedzielnych praktyk religijnych. Liczymy wiernych i osoby przystępujące do Komunii św. Wyniki tych badań podamy w przyszłą niedzielę.
  2.        We wtorek  –   wspomnienie św. Jana Pawła II, Papieża.
  3.        Wypominki za zmarłych będą czytane w dniach 1-5 listopada (od piątku do wtorku włącznie) o godz. 17.00  i będą połączone z różańcem za zmarłych oraz Mszą św. w intencji osób wyczytanych w wypominkach. Na wypominki przyjmujemy dziś  w zakrystii, a w dni powszednie w kancelarii.
  4.         Kalendarze Parafii św. Anny na nowy rok 2020 są do nabycia  przy wyjściu z kościoła na parking. Motywem przewodnim jest wystrój prezbiterium w kościołach p.w. św. Anny na terenie Polski. W kalendarzu znajdziemy Kalendarium Parafii na rok 2020 oraz najważniejsze wydarzenia z życia parafii. Cena minimalna 5 zł. Kalendarze są nie tylko historyczną pamiątką, ale także cegiełką na wystrój wnętrza naszego kościoła.       
  5.        Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne do naszego kościoła. Rekolekcje Odnowy w Duchu Świętym to cykl siedmiu spotkań co tydzień w środę opartych na Słowie Bożym i Konferencji prowadzonych przez ks. proboszcza Andrzeja Brzozowskiego i Danutę Zajkowską. I spotkanie rozpoczynamy Mszą św. w środę 23 października o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy