•        Dzisiaj w naszej parafii ostatni dzień Nabożeństwa 40-godz. Adoracja od godz. 13.00 do 17.30. Ofiary na tacę na wystrój naszego kościoła.
  •        Jutro 7 października obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  •        Nabożeństwo różańcowe jest odprawiane codziennie o godz. 17.30. Dzieci ze szkoły podstawowej zapraszamy na różaniec we wtorki o godz. 16.30.
  •        Parafialna Grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na modlitwę wstawienniczą w czwartek o godz. 18.00.
  •         Zbliża się listopad, miesiąc naszej szczególnej pamięci o zmarłych. Na Msze św. i wypominki za zmarłych przyjmujemy codziennie po Mszy św. w zakrystii i przed nabożeństwem różańcowym w kancelarii. Wypominki będą czytane w dniach  1 - 5 listopada br. (pięć dni, od piątku do wtorku włącznie) o godz. 17.00 i będą połączone z różańcem za zmarłych i Mszą św. żałobną w intencji osób wyczytanych w wypominkach. Kartki wypominkowe od przyszłej niedzieli będą wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła.
  •         Nowy październikowy numer „Dróg Miłosierdzia”  jest do nabycia przy wyjściu z kościoła na parking. Jego głównym tematem jest praca misjonarzy oraz powołanie każdego chrześcijanina do głoszenia Ewangelii. Materiały przybliżają osoby i miejsca, w których pracują nasi misjonarze. Polecamy także relację z wyprawy śladami bł. ks. Michała Sopoćki po miejscach jego dzieciństwa i młodości na terenach dzisiejszej Białorusi i Litwy. Jeden z artykułów zabiera nas w podróż do Wierszyny - enklawy polskości na dalekiej Syberii.
  •         W następną niedzielę Dzień Papieski. Ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.

.