1.     W poniedziałek  –  wspomnienie św. Korneliusza, Papieża i Cypriana  Biskupa, Męczenników.
  2.     W środę  –  Święto św. Stanisława Kostki, Zakonnika, Patrona Polski.
  3.     W piątek  –  wspomnienie św. Męczenników koreańskich.
  4.     W sobotę  –  Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
  5.     W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 18.00  Ks. Arcybiskup Tadeusz Wojda, Metropolita Białostocki dokona uroczystego poświęcenia obrazu Matki Bożej Częstochowskiej oraz naszych nowych organów. Po Mszy św. krótki recital organowy w wykonaniu pana Józefa Kotowicza. Zapraszamy naszych wiernych na tę parafialną uroczystość.
  6.      Rodziców uczniów klas I, II i III szkoły podstawowej mieszkających na terenie naszej parafii, których dzieci chodzą do innych szkół podstawowych niż Szkoła Podstawowa nr 6, prosimy o zapisywanie swoich dzieci na katechezę parafialną przygotowującą do I Komunii św. po Mszy św. w zakrystii, a w ciągu tygodnia w kancelarii.
  7.       Zebranie rodziców dzieci klas I, II i III szkoły podstawowej przed I Komunią św. odbędzie się we wtorek 17 września o godz. 19.00 w kościele.   
  8.      Chór parafialny św. Anny zaprasza wszystkich obdarzonych dobrym głosem, lubiących śpiewać i chcących rozwijać swój talent. Chór istnieje od 2017 r. i ma już na swoim koncie tytuły laureata konkursów sakralnych. Próby odbywają się we wtorki o godz. 19.00 w kościele w sali nad zakrystią. Szczegółowe informacje na plakatach i ulotkach.
  9.       Caritas Arch. Białostockiej zaprasza do wzięcia udziału w kampanii charytatywnej „Torba Samarytanka” prowadzonej w ramach obchodów akcji Kromka Chleba dla Sąsiada. Akcja prowadzona jest na rzecz osób ubogich i najbardziej potrzebujących seniorów z naszego miasta i archidiecezji. Aby włączyć się w to dzieło wystarczy po Mszy Świętej zgłosić się do zakrystii lub kancelarii w celu odebrania specjalnej torby, którą należy wypełnić produktami spożywczymi o długim terminie przydatności, a następnie wypełnioną zwrócić do Parafii do piątku 20 września. Za każdy gest dobrej woli składamy serdeczne Bóg zapłać.