1.        Dzisiaj w naszej parafii obchodzimy uroczysty odpust św. Anny, Matki NMP, Patronki Parafii. Po Mszy św. o godz. 12.00 procesja eucharystyczna dookoła kościoła.
  2.        W poniedziałek  –  wspomnienie św. Marty.
  3.        W środę – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, Prezbitera.
  4.        W czwartek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, Biskupa i Doktora Kościoła; pierwszy czwartek miesiąca, dzień modlitwy o powołania kapłańskie  i  zakonne.
  5.        W piątek – pierwszy piątek miesiąca. Msze św.: 7.00, 16.30 i 18.00. Spowiedź: rano od godz. 6.30 i po południu od godz. 16.00.
  6.        W sobotę  –  pierwsza sobota miesiąca
  7.        W następną pierwszą niedzielę miesiąca taca na wystrój naszego kościoła.
  8.        Przypominamy: sierpień – miesiącem trzeźwości.
  9.        Wczoraj  został umieszczony na ołtarzu bocznym obraz Matki Bożej Częstochowskiej, wierna kopia obrazu Jasnogórskiego. Ołtarz jest jeszcze w budowie, dojdzie oświetlenie i aranżacja nad mensą. Serdeczne Bóg zapłać fundatorkom obrazu: p. Bronisławie Rojsza i p. Zofii Zielonka.
  10.        Dzisiaj o godz. 19.00 pierwszy koncert  inaugurujący nowe organy w naszym kościele. Wystąpi Rikke Kursch, wybitna duńska organistka i dyrygentka chóralna. Ma na swoim koncie koncerty w krajach skandynawskich, Polsce i USA. Serdecznie zapraszamy. 
  11.       „Święta Anna Matka Maryi” to najnowszy album poświęcony Patronce naszej parafii. Znajdziemy w nim informacje o Sanktuarium grobu św. Anny, Sanktuariach św. Anny w Polsce i na świecie,  kościołach św. Anny, o świętych i błogosławionych Annach, a także modlitwy i pieśni. Album jest  bogato ilustrowany. Cena promocyjna. Do nabycia przy wyjściu z kościoła na parking.