1. Dzisiaj w naszej parafii rozpoczynają się Rekolekcje Adwentowe. Będą trwały do wtorku włącznie. W poniedziałek i wtorek – Msze św. z nauką rekolekcyjną: rano o godz. 7.00 i 9.00 oraz po południu o godz. 16.30 i 18.00. Spowiedź podczas Mszy św. W poniedziałek na godz. 16.30 do spowiedzi zapraszamy uczniów szkoły podstawowej, a we wtorek na godz. 16.30 uczniów gimnazjum i szkół średnich.
  2. W dzisiejszą niedzielę błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa na Mszy św. o godz. 12.00.
  3. Kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie w rodzinach – w środę, piątek i w sobotę.
  4. W piątek, czwarty piątek miesiąca, na nabożeństwo wieczorne o godz. 18.00 zapraszamy Czcicieli Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. Spowiedź w tym tygodniu: w poniedziałek i we wtorek podczas rekolekcji; od środy do soboty: rano od godz. 6.30 – 7.30 i po południu od godz. 17.30 – 18.30.
  6. Opłatki wigilijne, świece Caritas Polska oraz kalendarze naszej parafii na Nowy Rok 2018 można nabywać codziennie w salce przy kancelarii parafialnej: w niedziele i podczas rekolekcji po każdej Mszy św., a w dni powszednie: rano od godz. 7.30 do 8.00 i po południu od godz. 17.00 do 18.00. Sianko na stół wigilijny jest wyłożone na saniach przy kancelarii.
  7. Dzięki akcji Caritas Parafii św. Anny została udzielona pomoc żywnościowa 42 najbiedniejszym rodzinom z naszej parafii. Wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.
  8. W przyszłą niedzielę IV Niedziela Adwentu. W tą niedzielę przypada także wigilia Bożego Narodzenia. Mszy św. o godz. 18.00 nie będzie, natomiast przyjście na Pasterkę nie zwalnia z obowiązku udziału we Mszy św. niedzielnej w ciągu dnia. Zachęcamy do zachowania pięknej polskiej tradycji i również w tegoroczną wigilię spożywania wyłącznie potraw postnych. Nie będzie to wyrazem naszego umartwienia, ale lepszego wejścia w klimat Świąt Bożego Narodzenia.